STRATEJİ ve TASARIM

Firmanız veya ürününüz için talep ettiğiniz çalışmalar ne olursa olsun öncelikle pazardaki mevcut rakipler, hedef kitle ve olası sorunlar belirlenerek bir strateji planlaması yapılmalıdır. Ortaya çıkacak veriler değerlendirilerek kreatif yaklaşıma ait özellikler firma dna'sı ile harmanlamalı, pazarlama stratejileri ile örtüşen mecralar üretilmelidir.

Makroser reklam ajansı olarak biz çalışmalarımıza başlamadan önce mutlaka ürün ve şirketinizin profilini oluşturur, hedef kitlenizi ve nasıl ulaşılabileceğini inceler yapılacak çalışmanın bütçe / avantaj oranlarını belirler ancak bu soruların doğru cevaplarına ulaştıktan sonra tasarım aşamasına geçeriz.

Bizim için tasarım sanatsal yaklaşımlardan çok mecranın ulaşacağı kitlenin alışkanlıkları ve ilgi düzeyini ölçümlemektir.

WEB SİTELERİ ve UYGULAMALAR

Makroser verdiği reklam ajansı hizmeti dışında kendi bünyesinde oluşturduğu yazılım atölyesi ile web ve masaüstü yazılımlar konusunda oldukça efektif çözümler üretmektedir.

Kurumsal web siteleri, e-ticaret sistemleri, bulut tabanlı erp ve crm sistemleri, b2b yazılımları, call center yazılımları konularında uzmanlaşmış Makroser yazılım ekibi mobil ve sosyal uygulamalarda da sınırsız çözümler sunmaktadır.

Açık kaynaklı kodlar ( Open source code ) kullanmayan Makroser ekibi her proje için projeye özgü kod dizimleri oluşturmakta böylece güvenlik ve web optimizasyonu ( SEO ) konularında tam yeterliliğe sahip kreatif sistemler oluşturmaktadır.

BASKI ÇÖZÜMLERİ

Makroser İstanbul Topkapı'da bulunan kendine ait matbaası ile tasarımlarını imal edebilen ender reklam ajanslarından biridir.

Matbaa sektöründe yapmış olduğu yaklaşık 15 milyon Euro'luk yatırım ve güçlü imalat imkanlarıyla tasarım, internet ve baskı konularında hizmet verebilen gerçek tam hizmet ajansı olmanın gururunu yaşıyoruz.

TANITIM FİLMİ, PROMOSYON ve TABELA
Makroser olarak çözüm ortaklarımızla gerçekleştirdiğimiz medya satınalması,  kurumsal tanıtım filmleri, reklam filmleri,  imalatını kendimizin gerçekleştirdiği yada yurtdışından temin ettiğimiz promosyon ürünleri, dijital baskı çözümleri ve outdoor tabela uygulamaları ile sorunsuz çözümler ile hizmetinizdeyiz.