Makroser Reklam Ajansı

“Türkiye’nin en seçkin markalarına fikir, tasarım, reklam ve tanıtım konularında yıllardır hizmet veren bir gurup pazarlama, tasarım ve yazılım uzmanı Makroser çatısı altında buluştu.”

Şubat 2000 tarihinde yaptığımız bu yayın ile duyurduk yeni reklam ajansımızın doğumunu. Bu gün 6. yaşını kutlarken biz “ Reklam Ajansıyız “ diyen herkese inat Türkiye’de ve Dünya’daki en muteber Reklam Ajanslarına fikir, tasarım ve uygulama hizmeti verdik, onlar için projeler ürettik, uyguladık.

Soran olursa hayır diyoruz. “ Reklam Ajansı “ değiliz, reklam adına fikir ve proje üreten bir atölyeyiz. 22 yıllık reklamcılık tecrübemize rağmen hep amatör kalmak için çok uğraştık ve daima amatör kalacaklar ile çalıştık.

Bu gün 5 ülkede 11 tasarım ve yazılım uzmanı ile çalışarak  trentleri, yeni fikir ve teknolojileri dünya genelinde takip eden Makroser olarak biz kendmize ait matbaamız, yazılım ve tasarım atölyemiz ve sınırsız hizmet kalitemiz ile özellikle "sanayi kuruluşlarına eksiksiz kurumsal hizmet verebilmenin gururunu paylaşıyoruz."

LOKASYON
İstanbul / Beylikdüzü'ndeyiz
LOKASYON LOKASYON LOKASYON

Topkapı Matbaacılar Sitesinde bulunan baskı merkezimiz dışında İstanbul / Beylikdüzü'nde kendi binamızda reklam ajansı hizmeti vermekteyiz.

E-5 e paralel konumda olan firma merkezimiz İstanbul'un önemli 2 fuar merkezinin tam ortasına, Metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarına 1 dk. uzaklıktadır.

İstanbul trafik yoğunluğu saatlerine göre aksi lokasyonda bulunmamız ulaşımınızın daha kolay olmasını sağlamatadır.


TAKIM
Makroser en iyi reklam ekibi

"Makroser'de ekip olmak sadece reklam tasarlamak ve üretmek değil, çalışmalarımız ile hayatı zenginleştirmek, doğru ve uygulanabilir çözümler üretmek demek."

"Makroser'de ekip olmak sürekliliğe ve bilgiye inanmak, gelişime açık olmak demek."

Bu prensiplerimizden yola çıkarak, bu güne kadar ekip üyelerimizi henüz staj dönemlerinden başlayan şirket bünyesinde eğitime tabi tuttuk. Makroser dna'sını taşıyabilecek potansiyel mesai arkadaşlarımızı çeşitli burslar ile destekledik. 

Tüm ekibimizin kendi konularında uzmanlıklarını güncelleyebilmesi için firma içi eğitimleri ve uzmanlık eğitimlerini sürekli kıldık.
Hasan UÇAKER Sinem Uçaker Ayşenur Mutlu Uğur Marangoz Figen Kara MAKROSER Kübra Yılmaz Gülşah Şimşek
REFERANSLAR
Kimleri reklam ettik kimleri !

Mutlu müşteriler yaratmanın en iyi hizmet olduğunu bilen bizler;

Reklam ve tanıtım çalışmalarımızın doğru, güvenilir, hedefe yönelik olmasına özen gösterir, bir reklam ajansı olarak reklamın sadece sanatsal bir olgu değil aynı zamanda bilimsel olması gerektiğine inanırız. Kendi sektörlerinde en hızlı büyüme gösteren firmalarla çalışmamız bu sebepten tesadüf değildir.

Bizi tercih ederek reklam adına inandığımız olguları destekleyen tüm firmalarımıza teşekkürü borç biliriz.Duravit Chicco BKA Karbosan İstanbul İl Özel İdaresi Sermelex Cadde Makina A.Ş. Kamel Makina A.Ş. Kamel Makina A.Ş. TT Ofis Mobilyaları MAKROSER Hyundai Asaş Aluminyum Dominos Pizza Groupama Sigorta Hafele Komatsu Lig Tv West Marine Vodafone Pfizer İDSB